Aktualności

  • Fakultet joga

    Fakultet joga

    Katedra Wychowania Fizycznego zaprasza do Nieborowa na warsztaty jogi dla klas 7-8 oraz LO.

    Termin: 12 – 13 października (czwartek – piątek)

    Cena: 550 zł

    Termin wpłaty na szkolne konto: 29 września

    Grupa: minimum 25 osób łącznie z grupą rowerową

    Punkty: 10

    Noclegi: ECO Nieborów www.econieborów.pl 

    Wyżywienie: obiad, kolacja, śniadanie, obiad, kolacja

    W programie:

    • joga
    • relaksacja
    • ćwiczenia oddechowe
    • medytacja wyciszająca.

    Co zabrać:

    • sportowe ubranie: sportowy stanik, koszulka na krótki lub długi rękaw przylegające do ciała, szerokie ubrania mogą przeszkadzać, legginsy 
    • mata do jogi
    • można wziąć swój ulubiony kocyk do medytacji oraz ćwiczeń oddechowych
    • do relaksacji ciepła bluza i cieplejsze skarpety
    • gumka do włosów
    • opcjonalnie: mały ręcznik i butelka filtrująca na wodę.

    W przypadku panów rezygnujemy ze stanika i ewentualnie gumki do włosów.

    Transport: autokar.

    Wyjazd: 12.10 – zbiórka o godz. 9.00 parking przed Amfiteatrem przy ul. Raginisa.

    Powrót:  13.10 – w godz. 19.00 na parking przed Amfiteatrem przy ul. Raginisa.

  • Fakultet rowerowy

    Fakultet rowerowy

    Katedra Wychowania Fizycznego zaprasza na rowerowy wyjazd do Puszczy Bolimowskiej dla klas 7-8 i LO.

    Termin: 12 – 13 października (czwartek – piątek)

    Cena: 550 zł

    Termin wpłaty na szkolne konto: 29 września.

    Grupa: minimum 25 osób łącznie z grupą „joga”.

    Punkty: 10

    Noclegi: EKO Nieborów www.ekonieborów.pl

    Wyżywienie: obiad, kolacja, śniadanie, luchpakiet, obiadokolacja.

    Trasy: ok. 30 i 50 km.

    Uwaga!

    • Uczestnik fakultetu musi być przygotowany na różne warianty pogodowe! Należy wziąć rzeczy na upał, zimno, deszcz, wiatr. 

    Co zabrać:

    • sprawny rower (z oświetleniem!!!)
    • kask
    • mały plecak
    • ubrania rowerowe
    • zapasową dętkę (obowiązkowo!!!)
    • pompkę
    • kurtkę przeciwdeszczową
    • ciepłą czapkę
    • rękawiczki
    • ciepłą bluzę
    • kieszonkowe
    • ręcznik, kosmetyczkę
    • rzeczy do chodzenia po pensjonacie.

    Wyjazd: 12.10 – zbiórka o godz. 9.00 parking przed Amfiteatrem przy ul. Raginisa.

    Powrót:  13.10 – w godz. 19.00 na parking przed Amfiteatrem przy ul. Raginisa.

  • Spotkanie RPP SP

    Spotkanie RPP SP

    Serdecznie zapraszam na spotkanie Rady Przedstawicieli Rodziców, które odbędzie się 12.09 o godz. 17.30 w sali klasy 5b – na wprost głównego wejścia.  

    Ewa Pytlak 

  • Fakultet turystyczny klas 7-8 i 1-4 LO

    Fakultet turystyczny klas 7-8 i 1-4 LO

    Katedra Wychowania Fizycznego zaprasza na wyjazd w Gorce i Pieniny.

    Termin: 18 – 21 października (środa – sobota)

    Cena: 900 zł

    Termin wpłaty na szkolne konto: 29 września

    Grupa: minimum 15 osób.

    Punkty: 15

    Program:

    • środa: wyjazd z Warszawy, przyjazd do Białki
    • czwartek: wycieczka na Turbacz w Gorcach
    • piątek: wycieczka na Wysoką w Pieninach, wizyta w Termach Bania
    • sobota: powrót do Warszawy.

    Noclegi: Pensjonat „U Sorosa“ Białka Tatrzańska – www.usorosa.pl.

    Uwaga! Program może ulec zmianie ze względu na warunki pogodowe i możliwości kondycyjne uczestników.

    Co zabrać: 

    • plecak 25-40 litrów
    • ciepłą kurtkę
    • kurtkę przeciwdeszczową
    • spodnie przeciwdeszczowe
    • buty trekkingowe
    • pokrowiec przeciwdeszczowy na plecak
    • polar/ciepłą bluzę x2
    • spodnie trekkingowe
    • ciepłą bieliznę (legginsy, koszulka długi rękaw)
    • ciepłą czapkę
    • rękawiczki
    • buffa, bandanę
    • ręcznik, kosmetyczkę
    • rzeczy do chodzenia po pensjonacie
    • czołówkę
    • strój kąpielowy 
    • termos 
    • kieszonkowe
    • mały składany parasol.

    Zapewniamy:

    • opiekę licencjonowanego przewodnika 
    • opiekę 3 nauczycieli
    • przejazd autokarem
    • wyżywienie: śniadania, lunchpakiety, obiadokolacje. Pierwszy posiłek to obiadokolacja, ostatni to śniadanie z lunchpakietem.

    Wyjazd: 18 października – zbiórka o godz. 8.30, parking przed Amfiteatrem przy ul. Raginisa.

    Powrót: 21 października – w godz. 17.00 – 18.00 na parking przed Amfiteatrem przy ul. Raginisa.

  • Fakultet kajakowy klas 7-8 i 1-4 LO

    Fakultet kajakowy klas 7-8 i 1-4 LO

    Katedra Wychowania Fizycznego zaprasza na jednodniowe spływy Pilicą.

    Terminy: 

    • 4 października (środa) – klasy 7-8
    • 5 października (czwartek) – klasy 1-2 LO
    • 6 października (piątek) – klasy 3-4 LO

    Cena: 140 zł

    Termin wpłaty na szkole konto: 29 września

    Grupa: minimum 15 osób na każdy termin. Zastrzegamy sobie prawo do łączenia grup.

    Trasa: Budy Michałowskie – Warka 16 km.

    Punkty: 5

    Co zabrać:

    • kurtkę przeciwdeszczową
    • bluzę polarową
    • długie spodnie
    • sandały do chodzenia w wodzie (nie klapki)
    • spodnie nieprzemakalne
    • ciepłą czapkę
    • ciepłe rękawiczki
    • prowiant.

    Uwaga! 

    • Uczestnik spływu musi być przygotowany na różne warianty pogodowe! Należy wziąć rzeczy na upał, zimno, deszcz, wiatr. 

    Transport: autokar.

    Zbiórka: o godz. 8.30, parking przed Amfiteatrem przy ul. Raginisa

    Powrót: w godz. 16.00 – 17.00 na parking przed Amfiteatrem przy ul. Raginisa

  • Opłaty za szkołę

    Opłaty za szkołę

    Zapraszamy do regulowania opłat za szkołę za styczeń 2024.

     

    Szkoła Podstawowa nr 24 STO:

    Czesne  w klasach 1-8 – 2090 zł

    Obiady – 204 zł ( obiad 17 zł)

    Społeczne Liceum nr 99 STO:

    Czesne  w klasach 1-3 – 2090 zł

    Obiady – 204 zł ( obiad 17 zł)

    Społeczne Liceum nr 99 STO klasa 4:

    Czesne  w klasach 4 – 2612,50 zł ( płatne 8 m-cy)

    Obiady – 204 zł ( obiad 17 zł)

    Termin płatności mija 8 stycznia 2024 roku. Prosimy o terminowe regulowanie opłat. Przypominamy, że na drugie i kolejne dzieci przysługuje zniżka 150 zł. Pierwszym dzieckiem jest dziecko młodsze.

    Rachunek bankowy Zespołu Szkół STO na Bemowie:

    BNP Paribas Bank Polska SA
    71 1600 1286 0003 0032 0079 6001

     

  • Zebrania z rodzicami SP – 23-24

    Zebrania z rodzicami SP – 23-24

    Godziny spotkań:

    Klasa 1a SP –  31.08.23 – g. 17:00

    Klasa 1b SP –  31.08.23 – g. 17:00

    Klasa 2a SP –  4.09.23 – g. 17:00

    Klasa 2b SP –  4.09.23 – g. 17:00

    Klasa 2c SP –  4.09.23 – g. 17:00

    Klasa 3a SP –  4.09.23 – g. 17:00

    Klasa 3b SP –  4.09.23 – g. 17:00

    Klasa 3c SP –  4.09.23 – g. 17:00

    Klasa 4a SP –  4.09.23 – g. 17:00

    Klasa 4b SP –  4.09.23 – g. 18:30

    Klasa 4c SP –  4.09.23 – g. 17:00

    Klasa 5a SP –  4.09.23 – g. 17:00

    Klasa 5b SP –  4.09.23 – g. 18:30

    Klasa 5c SP –  4.09.23 – g. 17:00

    Klasa 6a SP –  4.09.23 – g. 17:00

    Klasa 6b SP –  4.09.23 – g. 17:00

    Klasa 6c SP –  4.09.23 – g. 17:00

    Klasa 7a SP –  5.09.23 – g. 17:00

    Klasa 7b SP –  5.09.23 – g. 18:30

    Klasa 8a SP –  5.09.23 – g. 17:00

    Klasa 8b SP –  5.09.23 – g. 18:30

    Klasa 8c SP –  5.09.23 – g. 17:00

  • Zebrania z rodzicami SLO – 23-24

    Zebrania z rodzicami SLO – 23-24

    Terminy:

    Klasa 1a SLO – 5.09.2023 – 17:00

    Klasa 1b SLO – 5.09.2023 – 18:30

    Klasa 2a SLO – 5.09.2023 – 17:30

    Klasa 2b SLO – 5.09.2023 – 17:30

    Klasa 3a SLO – 5.09.2023 – 17:30

    Klasa 4a SLO – 5.09.2023 – 17:00

     

  • Szkoła Karate FSK zaprasza

    Szkoła Karate FSK zaprasza

    Szkoła Karate FSK zaprasza na zajęcia w SP STO24. 
    Jesteśmy szkołą z 35. letnim stażem i wieloma sukcesami na koncie.
    Uczniowie  z SP STO24 zdobywali medale na Mistrzostwach Polski, Europy i Świata 🙂
    Nasi uczniowie mają możliwość udziału w seminariach z japońskimi mistrzami karate, obozach zimowych i letnich, zgrupowaniach sportowych itp. 
    Zapraszamy do udziału we wspólnej przygodzie!
     
    Sensei Robert Łysiak 
    IV dan Karate Shotokan
  • Lato w mieście 2023 [TURNUS DRUGI]

    Lato w mieście 2023 [TURNUS DRUGI]

    Efekt warsztatów filmowych!

    W ramach Warsztatów filmowych odbywających się podczas II TURNUSU Lata w mieście 2023, wspólną pracą uczniów i ich opiekunów, został stworzony klip. Oto on!

     

    Link do filmu w naszej Filmotece – tutaj

  • Lato w mieście 2023 [TURNUS PIERWSZY]

    Lato w mieście 2023 [TURNUS PIERWSZY]

    Efekt warsztatów filmowych!

    W ramach Warsztatów filmowych odbywających się podczas I TURNUSU Lata w mieście 2023, wspólną pracą uczniów i ich opiekunów, został stworzony klip. Oto on!

     

    Link do filmu w naszej Filmotece – tutaj

  • Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023

    Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023

    Serdecznie zapraszamy na uroczystość zakończenia roku szkolnego według następującego grafiku:

     

    Terminy zakończeń roku szkolnego:

    22 czerwca 2023r. (czwartek)

    – godz. 15.00 – klasy 1-2 

    – godz. 16.00 – klasy 3

    – godz. 18:00 – klasy 8

    23 czerwca 2023r. (piątek)

    -godz. 9:00 klasy – 4-6

    -godz. 10:00 – klasy 7

    -godz. 11:00 – klasy 1-3 SLO

  • II Gala STO 14.06.2023 r.

    II Gala STO 14.06.2023 r.

    Drodzy Rodzice,

    przypominamy, że w dniu Gali świetlica szkolna działa do godziny 17.30.

    Wszystkie dzieci pozostające w szkole zostaną zaprowadzone do Amfiteatru.

    Organizatorzy

  • Egzaminy Cambridge

    17 czerwca w naszej szkole odbędą się egzaminy Cambridge: KET for schools, PET for schools i FCE for schools. 

    Przypominamy, aby wszyscy zdający mieli ze sobą legitymację szkolną, 2 ołówki B albo HB i czarny długopis.

    Egzaminy będą przebiegały w następujący sposób:

    Ket for schools:

    11:30 – 13:15 – Speaking

    13:30 – 14:30 – Reading and writing

    15:00 – 15:30 – Listening

    PET for schools:

    10:00 – 11:30 – Speaking

    13:00- 13:45 – Reading

    14:15 – 15:00 – Writing

    15:30 – 16:05 – Listening

    FCE for schools:

    8:30 – 9:45 – Reading and Use of English

    10:15 – 11:35 – Writing

    12:05 – 12:45 – Listening

    13:30 – 16:30 – Speaking

     

    Prosimy o przybycie przynajmniej 15 minut przed pierwszą częścią egzaminu!

  • Zawody pływackie

    Zawody pływackie

    W piątek 26.05 na pływalni OSiR Bemowo odbyły się szkolne zawody pływackie organizowane z okazji Dnia Dziecka. 🏆
    Impreza zgromadziła 65 zawodników z klas 1-6.
     
     
    Na podium stanęli:
     
    Klasy I
    Dziewczyny:
    1. Sara Paca 1b 🥇
    2. Oriana Garcia-Dołowiec 1c 🥈
    3. Helena Malinowska 1c 🥉
    Chłopcy:
    1. Nikodem Władziński 1b 🥇
    2. Bartek Karaś 1a 🥈
    3. Tomasz Majkowski 1a 🥉
     
    Klasy II
    Dziewczyny:
    1. Helena Szczepanek 2b 🥇
    2. Natalia Suchacz 2b 🥈
    3. Helena Mitraszewska 2b 🥉
    Chłopcy:
    1. Adam Tatarski 🥇
    2. Miłosz Pędziński 🥈
     
    Klasy III
    Dziewczyny:
    1. Nina Hankus 3b 🥇
    2. Maja Nawrocka 3a 🥈
    3. Zosia Sosnowska 3b 🥉
    Chłopcy:
    1. Mateusz Pawłowski 3b 🥇
    2. Tymon Bełdyga 3b 🥈
     
    Klasy IV
    Dziewczyny:
    1. Hania Wywiał 4b 🥇
    Chłopcy:
    1. Szymon Andrzejewski 4c 🥇
    2. Jerzy Drygalski 4c 🥈
    3. Jakub Czerwiński 4c 🥉
     
    Klasy V
    Dziewczyny:
    1. Wiktoria Koziarkiewicz 5a i Jagoda Gadomska 5b 🥇🥇
    2. Kaja Perechowska 5c 🥈
    3. Aleksandra Bartniczak 5c 🥉
    Chłopcy:
    1. Aleksander Zieliński 5b 🥇
    2. Mikolaj Polański 5b 🥈
    3. Jan Serwik 5b 🥉
     
    Klasy VI:
    1. Oliwia Nawrocka 6b 🥇
    2. Barbara Badziak 6b 🥈
    Chłopcy:
    1. Jan Niczypor 6a 🥇
    2. Błażej Pultyn 6a 🥈
    3. Adam Polański 6a 🥉
     
    Dziękujemy wszystkim zawodnikom za wzięcie udziału w imprezie i zapraszamy w następnym roku! 👏👏👏