Rozstrzygnięcie Konkursu Rodzinnego „Zdrowe sezonowe”

W Rodzinnym Konkursie Kulinarnym „Zdrowe sezonowe” jury przyznało następujące miejsca:

• kategoria „Potrawy wytrawne”

I miejsce – Zosia Jankowska z kl. 1b za „Indyjski krem z dyni”,

II miejsce – Filip Tittenbrun z kl. 1c za „Paprykarz bemowski z domową bułeczką z cebulą i bazylią”,

III miejsce – Kasia Binek z kl. 1c za „Jesienne gołąbki bez zawijania”;

• kategoria „Potrawy słodkie”

I miejsce – Michalina Sowa z kl. 3a za „Tartę z dynią”,

I miejsce – Jagna Podrażka z kl. 1b za „Sernik dyniowy z białą czekoladą”,

II miejsce – Tomek Majkowski z kl. 1a za „Ciasto marchewkowe”,

III miejsce – Maja Napierała z kl. 2c za „Muffiny dyniowe”.

Szczególne podziękowania i uznanie należą się również pozostałym uczestnikom konkursu, którzy w gronie rodzinnym promują zdrową kuchnię inspirowaną sezonowymi warzywami, owocami i ziołami. Z dumą oznajmiamy, iż są to następujący uczniowie i uczennice: Natalia Zielińska-Perez z kl. 1c, Alexander Grudziński z kl. 1c, Tadeusz Zieliński-Perez z kl. 1b, Rafał Szatko z kl. 1a, Paweł Louklinski z kl. 3a, Helenka Szczepanek z kl. 2b, Zosia Biernacka z kl. 1a, Eliza Zielińska-Perez z kl. 3b i Maciej Chmielnicki z kl. 1a.

Dagmara Zahuta, Aleksandra Piotrowska, Janina Sawicka, Ewa Pytlak