Rekrutacja SP (2021/22)

W roku szkolnym 2021/22 przewidujemy utworzenie jednej nowej klasy pierwszej, dla dzieci z rocznika 2014.

Pierwszeństwo w rekrutacji ma rodzeństwo aktualnych lub byłych uczniów STO na Bemowie, dzieci nauczycieli i absolwentów Szkoły, oraz dzieci pierwszych dziesięciu osób z rezerwowej listy do „zerówki”, które nie dostały się do klasy utworzonej w roku szkolnym 2020/2021. Warunkiem skorzystania z preferencji jest złożenie aktualnego podania do dnia 12 października 2020 roku.

Wszystkie osoby zainteresowane zapisaniem swojego dziecka zapraszamy na spotkanie informacyjne online, które odbędzie się w dniu 22 października 2020 roku o godzinie 18.00 na platformie Zoom. Aby uzyskać link do spotkania prosimy wypełnić ankietę zgłoszeniową, dostępną TUTAJ.

Osoby, których starsze dzieci są obecnie uczniami SP nr 24 STO, a także te, które brały udział w spotkaniu informacyjnym w ubiegłym roku, nie muszą brać udziału w tym wydarzeniu. Kolejne spotkanie, już tylko dla rodziców dzieci zakwalifikowanych do rekrutacji, zaplanowane jest na 5 listopada br.

Jarosław Pytlak
8.11.2020