Otwarte STO – ale się działo!

Pierwszego października nasza szkoła szeroko otworzyła drzwi dla uczniów, rodziców, nauczycieli, naszych absolwentów i nowych kandydatów zapraszając do wspólnej zabawy podczas Festynu szkolnego – Otwarte STO na Bemowie.

Wspaniale wspólnie spędzaliśmy czas! Atrakcji była moc! Między innymi można było pograć w ringo z Panem Dyrektorem, tworzyć piękne prace plastyczne oraz ozdoby i breloki z koralików, grać w gry podwórkowe oraz logiczne, zaciekawić językami obcymi, samodzielnie wykonać eksperymenty w pracowni chemicznej, wymienić ubranie na nowe, skosztować pyszności przygotowanych przez rodziców w szkolnej kawiarence, pograć na instrumentach muzycznych, pooglądać stare kroniki 9 i robić jeszcze wiele innych ciekawych rzeczy). Tego dnia naszą szkołę odwiedziło 157 uczniów, 166 rodziców, 92 kandydatów i wielu absolwentów. Bardzo dziękujemy za tak liczne przybycie.

Filmoteka: