Konkurs Rodzinny „Wpadła gruszka do fartuszka”

Serdecznie zapraszamy uczniów i uczennice klas 1-3 do wzięcia udziału w rodzinnym konkursie kulinarnym „Wpadła gruszka do fartuszka”.

Konkurs zostanie przeprowadzony w dwóch kategoriach:

• PRZETWORY Z GRUSZKI,
  • POTRAWY Z GRUSZKI.

Uczestnicy konkursu, wspólnie  z rodziną, przygotowują specjały z gruszek w wybranej kategorii. Konkursowe wytwory wraz z wizytówką (zawierającą: nazwę potrawy lub przetworu, imię i nazwisko ucznia/uczennicy, klasę) oraz przepisem przygotowania prosimy dostarczyć komisji konkursowej w dniu 23 października br. w godzinach od 8.15 do 9.00 do stołówki szkolnej.

Uprzejmie prosimy również o przesłanie przepisu drogą elektroniczną na adres: dagmara.zahuta@stonabemowie.edu.pl

O zwycięstwie w poszczególnych kategoriach zdecyduje komisja konkursowa, która weźmie pod uwagę następujące kryteria:

• smak, wrażenie wizualne i estetykę opakowania w kategorii – PRZETWORY Z GRUSZKI,
  • smak i wrażenie wizualne w kategorii – POTRAWY Z GRUSZKI.

Laureaci konkursu zostaną nagrodzeni w obu kategoriach, a wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!

Organizatorzy: Dagmara Zahuta, Aleksandra Piotrowska

Aleksandra Maszowec, Ewa Pytlak