Konkurs Rodzinny „Jesień pisana, malowana i fotografowana”

Serdecznie zapraszamy uczniów i uczennice klas 1-3 oraz Ich rodziców do wzięcia udziału w konkursie rodzinnym „Jesień pisana, malowana i fotografowana”.

Uczestnicy konkursu biorą udział wyłącznie w jednej wybranej kategorii, przygotowując w gronie rodzinnym wiersz, pracę plastyczną lub fotografię o tematyce jesiennej.
• Kategoria wiersz
Uczestnicy zgłaszają do konkursu wiersz z nadanym tytułem, napisany przez rodzinę.
• Kategoria praca plastyczna
Uczestnicy zgłaszają do konkursu pracę plastyczną wykonaną w formie płaskiej lub przestrzennej, przy tym dobór materiałów, format i zastosowana technika mogą być dowolne.
• Kategoria fotografia
Uczestnicy zgłaszają do konkursu fotografię w dowolnym formacie.
Prace w wybranej kategorii wraz z wizytówką, czyli informacją zawierającą imię, nazwisko ucznia/uczennicy oraz klasę należy dostarczyć do świetlicy na drugim piętrze w dniu 18 października br., w godzinach od 8.15 do 9.00.
Zgłoszone prace oceniane będą przez komisję, która weźmie pod uwagę ogólny wyraz artystyczny oraz nawiązanie do tematu konkursu.
Laureaci konkursu zostaną nagrodzeni, a wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy.
Informacja o wynikach konkursu zostanie opublikowana na stronie internetowej Szkoły.
Prace konkursowe będą wyeksponowane na wystawie pokonkursowej w świetlicy na drugim piętrze.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!

Organizatorki: Dagmara Zahuta, Katarzyna Wądrzyk, Małgorzata Cieślak, Ewa Pytlak

(26.09.2021 r.)