Katedra Wychowania Fizycznego zaprasza na fakultet turystyczny

Fakultet turystyczny – Tatry (15 pkt.)

Termin: 08-11 października (wtorek – piątek).

Grupa: minimum 20 osób.

Program:

· wtorek: wyjazd z Warszawy, przyjazd do Białki,

· środa: wycieczka,

· czwartek: wycieczka, wizyta w Termach Bania (dla chętnych, cena biletu wg cennika termabania.pl)

· piątek: powrót do Warszawy.

Noclegi: Dom Wypoczynkowy „U Sorosa” Białka Tatrzańska, www.usorosa.pl

Co zabrać: ▪ plecak 25-40 litrów ▪ ciepłą kurtkę ▪ kurtkę przeciwdeszczową ▪ spodnie przeciwdeszczowe ▪ buty trekkingowe ▪ pokrowiec przeciwdeszczowy na plecak ▪ polar/ciepłą bluzę x2 ▪ spodnie trekkingowe ▪ ciepłą bieliznę (legginsy, koszulka długi rękaw) ▪ ciepłą czapkę ▪ rękawiczki ▪ buffa, bandanę ▪ ręcznik, kosmetyczkę ▪ rzeczy do chodzenia po pensjonacie ▪ czołówkę ▪ strój kąpielowy ▪ termos ▪ kiszonkowe.

Zapewniamy:

· opiekę nauczycieli,

· opiekę licencjonowanego przewodnika,

· przejazd autokarem.

Wyżywienie: śniadania, lunchpakiety, obiadokolacje (pierwszy posiłek to obiadokolacja, ostatni to śniadanie z lunchpakietem)

Wyjazd: 08 października – zbiórka o godz. 8.30, parking przed Amfiteatrem przy ul. Raginisa.

Powrót: 11 października – w godz. 17.00-18.00 na parking przed Amfiteatrem przy ul. Raginisa.

Filip Wojewoda (filip.wojewoda@stonabemowie.edu.pl)