REKRUTACJA NA ZAJĘCIA DODATKOWE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO PET

DLA KLAS 5-6

(nie dotyczy osób kontynuujących naukę w grupach PET)

Osoby, które zdały egzamin Cambridge KET (Key English Test) w ubiegłym roku szkolnym lub osoby kontynuujące naukę w grupie PET mogą automatycznie zapisać się na zajęcia dodatkowe PET (mają prawo zaznaczyć ten kurs znakiem „+” w karcie wyboru zajęć dodatkowych) w roku szkolnym 2017/2018.

Pozostali chętni, którzy chcą uczestniczyć w tych zajęciach, ale nie mają certyfikatu KET, muszą przystąpić do egzaminu kwalifikującego w najbliższy czwartek 6 września o godzinie 15:00 (zbiórka przed wejściem w holu głównym w SP). Wyniki egzaminu będą podane uczniom w piątek 7 września. Tylko pozytywny wynik daje możliwość uczestniczenia w kursie (prawo do zaznaczenia tych zajęć na karcie wyboru zajęć dodatkowych znakiem „+”).

Barbara Konończuk  04/09/2018