Konkurs Kulinarny „Rodzinne przepisy ze starego zeszytu”

Serdecznie zapraszamy uczniów i uczennice klas 1-3 do wzięcia udziału w konkursie kulinarnym „Rodzinne przepisy ze starego zeszytu”.

Konkurs zostanie przeprowadzony w dwóch kategoriach:

• SŁODKIE SPECJAŁY RODZINNE,
  • WYTRAWNE SPECJAŁY RODZINNE.

Uczestnicy konkursu, wspólnie z rodziną, przygotowują kulinarne specjały w wybranej kategorii z użyciem przepisu wykorzystywanego w rodzinie od lat.

Jednym ze składników kulinarnego specjału powinien być owoc lub warzywo.

Nie ma żadnych ograniczeń w zakresie konkursowych specjałów – mogą to być     np. wypieki, przetwory, ciasta, zupy, przekąski, sałatki, potrawy fusion, itd.

Konkursowe wytwory wraz z wizytówką (zawierającą: nazwę specjału, imię i nazwisko ucznia/uczennicy, klasę) oraz przepisem przygotowania prosimy dostarczyć komisji konkursowej w dniu 21 października br. w godzinach od 8.15 do 9.00 do szkolnej stołówki.

Uprzejmie prosimy również o przesłanie przepisu drogą elektroniczną na adres: dagmara.zahuta@stonabemowie.edu.pl

O zwycięstwie w poszczególnych kategoriach zdecyduje komisja konkursowa, która weźmie pod uwagę smak i wizualne wrażenie dostarczonego specjału. Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy, a laureaci konkursu nagrody.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!

Organizatorki:

D. Zahuta, A. Piotrowska, A. Maszowec, E. Pytlak