Aktualności

  • Zielona Szkoła – godziny i miejsca wyjazdu

    Zielona Szkoła – godziny i miejsca wyjazdu

     

    W poniedziałek 13 maja nasi uczniowie wyjeżdżaja na Zieloną Szkołę. Poniżej szczegółowe informacje:

     

     

    13 maja LO 1ab,2ab,3 ul. Raginisa (przy górce) 07:00
    13 maja SP 1ab  parking pod szkołą (od strony kościoła) 09:00
    13 maja SP 2abc 3abc ul. Raginisa (przy górce) 08:00
    13 maja SP 4ab, 5abc parking na tyłach TESCO 08:15
    13 maja SP 6abc, 7ab parking na tyłach TESCO 08:15
  • Zawody MTB w Parkofrajdzie

    Zawody MTB w Parkofrajdzie

    Zapraszamy na nasze zawody w kolarstwie górskim 11 maja w sobotę. Szczegółowe info poniżej:

     

     

     

    KLASYK W KOLARSTWIE GÓRSKIM

    O GRAND PRIX PARKOFRAJDY –

    Tour de Górka

     

    ZESPÓŁ SZKÓŁ STO NA BEMOWIE
    zaprasza na zawody w kolarstwie górskim.

     

     

    Termin:

    Sobota 11 maja 2024

    Miejsce zawodów:

    Park Górczewska na Jelonkach (park znajduje się między naszą szkołą a ulicą Lazurową) – wjazd od ul. Powstańców Śląskich w ul. Muszlową lub parking na końcu ulicy Raginisa

    Uwaga! Wyścig odbędzie się przy pierwszej górce za kościołem.

    Trasa:

    Trasa jest łatwa technicznie (brak stromego zjazdu). W całości biegnie po nawierzchni trawiastej.

    Nagrody:

    Dla pierwszej trójki wyścigu medale i dyplomy. Dla wszystkich uczestników napoje i słodycze

    Zawody odbędą się niezależnie od warunków atmosferycznych.

     

     

    Kategorie wiekowe i program zawodów:

    godz. startu 11.00 – rocznik 2008/06 max dziew. 1 km / chł. 2 km,

    godz. startu 11.15 – rocznik 2010/09 max dziew. 1km / chł. 2km,

    godz. startu 11.30 – rocznik 2016 max 500m,

    godz. startu 11.45 – rocznik 2015 max 500m,

    godz. startu 12.00 – rocznik 2014 max dziew. 500m / chł. 1km,

    godz. startu 12.15 – rocznik 2017 i młodsi max 500m,

    godz. startu 12.30 – Elita 2005 i starsi,

    godz. startu 12.45 – rocznik 2013 max dziew. 500m / chł. 1km,

    godz. startu 13.00 – rocznik 2012 max 1km,

    godz. startu 13.15 – rocznik 2011 max dziew. 1km / ch. 1,5km,

    godz. startu 13.30 – sztafety.

     

    • Wyścig sztafet szkół podstawowych (pięć osób: dwie dziewczynki z różnych kategorii, dwóch chłopców z różnych kategorii i nauczyciel lub rodzic) godz. startu ok. 13.30.
    • Wszystkich zawodników prosimy o przybycie na zawody pół godziny przed startem swojej kategorii.
    • Godziny startów są orientacyjne i mogą ulec niewielkiej zmianie.
    • Zapisy i wydawanie numerów startowych odbywa się w dniu zawodów

    Zapisów dokonują rodzice, opiekunowie bądź nauczyciele .

    We wszystkich kategoriach dziewczynki i chłopcy startują oddzielnie.

    Zawodnicy startują obowiązkowo w kaskach!!!

     

    Organizatorzy:

    Filip Wojewoda 603 779 862 Zespół Szkół STO na Bemowie

    Piotr Melon 602 663 182 Zespół Szkół STO na Bemowie

  • Zebrania z Rodzicami w klasach 1-7

    Zebrania z Rodzicami w klasach 1-7

    We wtorek 7. maja odbędą się zebrania klasowe, poświęcone głównie wyjazdom do zielonej szkoły. Harmonogram zebrań:
     
    Klasy 2abc godz. 17:00
    Klasy 3a godz. 17:30 – on-line
    Klasy 3bc godz. 17:00 – on-line.
    Klasa 4a godz. 17:00
    Klasa 4b godz. 18:15
    Klasa 5a, 5b godz. 17:00
    Klasa 5c godz. 18:15
    Klasy 6abc godz. 17:00
    Klasa 7a godz. 17:30
    Klasa 7b godz. 18:30
    Serdecznie zapraszamy Wychowawcy i Nauczyciele
     
  • Wyniki konkursu Bookworms

    Wyniki konkursu Bookworms

    Z wielką przyjemnością ogłaszamy wyniki anglojęzycznego czytelniczego konkursu Bookworms:

    W kategorii klas 1-3:
    I miejsce: Ewa Sieczko 2a i Julianka Kabat 2a
    II miejsce: Helena Szczepanek 3b i Marianna Oracka 3b
    III miejsce: Jakub Pietrzak 3b, Karolina Rumian 3c, Marysia Mucha 3c

    W kategorii klas 4-6
    I miejsce: Weronika Zawiślińska 6a i Wiktoria Koziarkiewicz 6a
    II miejsce: Nina Malinowska 4b i Urszula Plichta 4b
    III miejsce: Stanisław Chyż 6c

    Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim za twórczą zabawę. Dyplomy i odznaki zostaną wręczone na koniec roku.

    Z życzeniami miłego Dnia Książki,
    Zespół Bookworms

     

     

       
             
     

     

     

     

     

  • Opłaty za szkołę – maj

    Opłaty za szkołę – maj

    Zapraszamy do regulowania opłat za szkołę za maj.

    Szkoła Podstawowa nr 24 STO:

    Czesne  w klasach 1-8 – 2090 zł

    Obiady – 221 zł ( obiad 17 zł)

    Społeczne Liceum nr 99 STO:

    Czesne  w klasach 1-3 – 2090 zł

    Obiady – 221 zł ( obiad 17 zł)

    Termin płatności mija 8 maja 2024 roku. Prosimy o terminowe regulowanie opłat. Przypominamy, że na drugie i kolejne dzieci przysługuje zniżka 150 zł. Pierwszym dzieckiem jest dziecko młodsze.

    W związku ze zbliżającym się zakończeniem roku szkolnego zachęcamy do sprawdzania w sekretariacie szkoły salda na koncie obiadowym uczniów. Wiele osób ma nadpłaty.

    Rachunek bankowy Zespołu Szkół STO na Bemowie:

    BNP Paribas Bank Polska SA
    71 1600 1286 0003 0032 0079 6001

     

więcej aktualności:
  • Wydarzenia

    • 4.09 (godz. 17:00 - 18:30) Klasowe zebrania rodziców klas 4a SP
    • 4.09 (godz. 17:00 - 18:30) Klasowe zebrania rodziców klas 5c SP
    • 4.09 (godz. 17:00 - 18:30) Klasowe zebrania rodziców klas 3. SP
    • 4.09 (godz. 17:00 - 18:30) Klasowe zebrania rodziców klas 5a SP
    • 4.09 (godz. 17:00 - 18:30) Klasowe zebrania rodziców klas 6. SP
    • 4.09 (godz. 17:00 - 18:30) Klasowe zebrania rodziców klas 2. SP
    • 4.09 (godz. 18:30 - 20:00) Klasowe zebrania rodziców klas 4b SP
    • 4.09 (godz. 18:30 - 20:00) Klasowe zebrania rodziców klas 5b SP
    • 5.09 (godz. 17:00 - 18:30) Klasowe zebrania rodziców klas 8a SP
    • 5.09 (godz. 17:00 - 18:30) Klasowe zebrania rodziców klas 8c SP
    • 5.09 (godz. 17:00 - 18:30) Klasowe zebrania rodziców klas 1a SLO
    • 5.09 (godz. 17:00 - 18:30) Klasowe zebrania rodziców klas 4a SLO
    • 5.09 (godz. 17:00 - 18:30) Klasowe zebrania rodziców klas 7a SP
    • 5.09 (godz. 17:30 - 19:00) Klasowe zebrania rodziców klas 2. SLO
    • 5.09 (godz. 17:30 - 19:00) Klasowe zebrania rodziców klas 3a SLO
    • 5.09 (godz. 18:30 - 20:00) Klasowe zebrania rodziców klas 8b SP
    • 5.09 (godz. 18:30 - 20:00) Klasowe zebrania rodziców klas 1b SLO
    • 5.09 (godz. 18:30 - 20:00) Klasowe zebrania rodziców klas 7b SP
    • 12.09 - 13.09 Wycieczki krajoznawcze klas 2-3 SP
    • 13.09 - 15.09 Wycieczki krajoznawcze klas 4-6 SP
    • 13.09 Wycieczka jednodniowa klas 1 SP
    • 18.09 - 22.09 Kurs EdB dla klas 1 STO
    • 18.09 - 22.09 Kurs przedsiębiorczości dla klas 2-3 STO
    • 18.09 - 22.09 Kurs EdB dla klas 8 SP
    • 19.09 - 22.09 Wycieczka krajoznawcza klas 7 SP
    • 30.09 Otwarte STO – piknik szkolny
    • 30.09 Biegi Przełajowe w Parkofrajdzie
    • 1.10 MTB – zawody rowerowe w Parkofrajdzie
    • 13.10 Pasowanie na pierwszaka
    • 13.10 Obchody Święta Edukacji Narodowej
    • 18.10 Zebranie informacyjne w sprawie rekrutacji SP
    • 23.10 - 27.10 Tydzień paszportowy / Tydzień zaliczeń
    • 24.10 Próbny egzamin ósmoklasisty: język polski, matematyka
    • 24.10 Próbna matura: język polski, matematyka, język angielski
    • 1.11 Wszystkich Świętych – dzień wolny od zajęć
    • 7.11 Dzień otwarty
    • 9.11 Zebranie z Rodzicami w sprawie rekrutacji do klas 1 SP na rok szkolny 2024/2025
    • 9.11 - 10.11 Obchody Święta Niepodległości – uroczystość szkolna
    • 11.11 Święto Niepodległości
    • 17.11 - 18.11 Spotkania rekrutacyjne do klas 1. SP
    • 23.11 Dzień Języków Obcych
    • 24.11 Spotkania rekrutacyjne do klas 1. SP
    • 1.12 - 2.12 Spotkania rekrutacyjne do klas 1. SP
    • 5.12 Zebrania / Dzień otwarty
    • 6.12 Wszechnica szkolna
    • 11.12 - 16.12 Tydzień paszportowy / Tydzień zaliczeń
    • 18.12 - 22.12 „Biała szkoła” dla chętnych uczniów kl. 2-6
    • 23.12 - 1.01 Przerwa świąteczna
    • 1.01 - 31.01 Próbny egzamin: język polski, matematyka
    • 6.01 Święto Trzech Króli
    • 9.01 Semestralne zebrania rodziców klas 1-8
    • 10.01 Semestralne zebrania rodziców LO
    • 15.01 - 28.01 Ferie zimowe
    • 6.02 Zebranie rekrutacyjne dla kandydatów do klas 1 LO
    • 9.02 Bal karnawałowy klas 1-3
    • 11.02 Bal „SLO i przyjaciele”
    • 24.02 Rekrutacja grupowa LO
    • 26.02 - 1.03 „Biała szkoła” dla chętnych uczniów kl. 7-8
    • 26.02 „Biała szkoła” dla chętnych uczniów LO
    • 26.02 Indywidualna rekrutacja do LO
    • 11.03 - 15.03 Tydzień paszportowy / tydzień zaliczeń
    • 12.03 (godz. 17:00) Zebranie rodziców klasy 4 LO
    • 16.03 Sejmik Szkolny
    • 19.03 Dzień otwarty dla rodziców klas 1-8 SP
    • 19.03 Dzień otwarty dla rodziców klas 1-3 LO
    • 27.03 Wszechnica szkolna
    • 28.03 Wiosenna przerwa świąteczna
    • 19.04 Obchody Dnia Ziemi na Bemowie
    • 20.04 Memoriał Piotra Ścieżki
    • 26.04 Zakończenie roku szkolnego klasy maturalnej
    • 29.04 Obchody Święta Konstytucji – uroczystość szkolna
    • 1.05 Święto Pracy – dzień wolny
    • 2.05 Dzień Flagi – dzień wolny
    • 3.05 Święto Konstytucji – dzień wolny
    • 7.05 Zebranie rodziców klas 1-3 LO
    • 7.05 Zebranie rodziców uczniów klas 1-8
    • 7.05 - 10.05 Egzaminy maturalne – poziom podstawowy i angielski rozszerzony
    • 11.05 - 17.05 Zawody MTB w Parkofrajdzie
    • 13.05 - 17.05 „Zielona szkoła” klas 2-7
    • 13.05 - 16.05 „Zielona szkoła” klas 1.
    • 14.05 - 16.05 Egzamin Ósmoklasisty
    • 22.05 - 24.05 Wyjazd pożegnalny klas 8.
    • 24.05 Szkolne zawody pływackie
    • 30.05 Boże Ciało – dzień wolny
    • 31.05 Dzień wolny
    • 3.06 Gra szkolna z okazji Dnia Dziecka
    • 3.06 - 7.06 Tydzień paszportowy / tydzień zaliczeń
    • 10.06 Rada Klasyfikacyjna SP
    • 11.06 Rada Klasyfikacyjna LO
    • 20.06 Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas 1-3 SP oraz klas 8.
    • 20.06 Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas 1-3 SP oraz klas 8.
    • 21.06 Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas 4-7 SP
    • 21.06 4-7 SP Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas 1-3 LO.