„W starym kinie” – Wideorelacja z obozu [Mikaszówka – 2005] [cz. 3]

… publikujemy archiwalne materiały filmowe Zespołu Szkół

W ramach dzielenia się wspomnieniami postanowiliśmy przygotować dla Państwa cykl „W starym kinie”. Raz w tygodniu będziemy prezentować jeden film dotyczący wybranych wydarzeń z historii naszej Szkoły lub też dzieła stworzone przez uczniów (niekiedy ze wsparciem dorosłych).

Mikaszówka, to miejsce gdzie od lat 80-tych, harcerze Szczepu 99 Warszawskich Drużyn Harcerskich i Gromad Zuchowych, w tym uczniowie Szkoły Podstawowej 24 STO oraz zaprzyjaźnione środowiska harcerskie (i nie tylko), jeżdżą w okresie wakacyjnym. Jest to trzecia część wideorelacji z obozu, który odbył się w 2005 roku.

Nasze produkcje można znaleźć w FILMOTECE (LINK TUTAJ)  – dziale naszej strony internetowej. Filmoteka wraz z kolejnymi premierami będzie wzbogacana o kolejne produkcje, których mamy w zanadrzu ponad 300.

A tutaj link do filmu: