Zebrania Rodziców w klasach 5c i 5d

Zapraszam  Rodziców  uczniów klasy 5c i  5d na zebranie w dniu 26 marca  2019 roku. Tematem zebrania będzie omówienie badań ” Ja wobec klasy, klasa wobec mnie”.

Klasa 5d – 17:15

Klasa 5c -18:30

Marzena Derejko

Spotkania z Rodzicami w klasach 4-6

Serdecznie zapraszamy  Rodziców uczniów klas 4-6 na dzień otwarty we wtorek 26 marca w godzinach 17:00-19:00

( wychowawcy)

Prośba o przekazanie 1% na rzecz OPP

Jak co roku zwracamy się z prośbą o przekazanie odpisu 1% podatku na rzecz

SAMODZIELNEGO KOŁA TERENOWEGO NR 69 STO – ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO, 01-355 WARSZAWA, UL. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH 67a, wpisanego do KRS pod nr 0000056908, które jest organem prowadzącym naszych szkół.

W tym roku gromadzimy fundusze na czekającą nas drugą fazę zagospodarowania I piętra budynku. Będzie to wymagać więcej nakładów, niż w roku poprzednim, ponieważ planujemy także udrożnić na potrzeby szkoły drugą klatkę schodową. Będziemy  również kontynuować inicjatywę budżetu partycypacyjnego, która dobrze sprawdza się już od dwóch lat.

Jarosław Pytlak

Dyrektor Zespołu Szkół STO na Bemowie

Zielona Szkoła gimnazjum i klasy 7-8

Klasy 7-8 oraz gimnazjaliści pojadą do Rewala na Pomorzu Zachodnim. Pobyt potrwa 6 dni – od 19 do 24 maja

Grupa będzie zakwaterowana w dwóch sąsiadujących ze sobą ośrodkach: „Tesarz”, ul. Słonecznikowa 1 oraz „Bazylak”, ul. Dworcowa 25. Program będzie realizowany wspólnie.

Opłaty za Zieloną Szkołę

Utrzymujemy obowiązującą od kilku lat zasadę, że jednorazowa wpłata należności, tym razem w terminie do 29 marca, wiąże się ze zniżką.

W przypadku, gdy ktoś zdecyduje się na wpłatę w ratach, pierwsza rata wynosi 300 złotych i powinna być wniesiona również do 29 marca, zaś druga rata, zależna od miejsca Zielonej Szkoły, powinna wpłynąć na konto szkoły do 30 kwietnia. Ponadto podtrzymujemy zasadę, że opłata opóźniona (w stosunku do terminu drugiej raty) jest wyższa, w tym roku o 10 złotych.  Informacja o wysokości opłat za Zieloną Szkołę została Państwu przedstawiona w e’mailu od Dyrektora szkoły.

Zielona Szkoła klas 4-6

Klasy 4-6 wyjadą w terminie od 19-24.05. (sześć dni). „Zielona szkoła” odbędzie się w Poddąbiu, niedaleko Ustki w ośrodku Słowiniec.

Zielona Szkoła klas 1-3

„Zielona szkoła” klas 1-3 odbędzie się w dniach 20-24.05. (pięć dni) w miejscowości Wiktorowo, gmina Gąsawa, woj. kujawsko-pomorskie.

Zakwaterowanie w ośrodku „Wiktorowo” (www.wiktorowo.com), na półwyspie jeziora Ostrowieckiego.

Zielona Szkoła zerówki i klasa 1c

Klasy 0 i 1c pojadą tradycyjnie na cztery dni (21-24.05.) do „Akademii Łucznica” (Łucznica 10, 08-440 Pilawa), ok. 60 km od Warszawy.

Miejsce sprawdzone przez nas w ciągu wielu lat, z programem bazującym na dziecięcym rękodziele. Warsztaty z czterech technik rękodzieła artystycznego, dostosowane do wieku dzieci, bardzo atrakcyjne.

Dzień otwarty – 7,8 SP i 3 Gim.

Dnia 19 marca (wtorek) zapraszamy rodziców klas 7, 8 SP na dzień otwarty (17:30 – 19:00). Zapraszamy również rodziców 3Gim na krótkie zebranie z wychowawcą o 17:30, a następnie dzień otwarty.

• Opłaty za szkołę

Zapraszamy do regulowania opłat za szkołę za marzec 2019:

Szkoła Podstawowa nr 24 STO:

Czesne w klasach Oa, Ob – 1590 zł
    Czesne w klasach 1-8 – 1370 zł
    Obiady – 210 zł

Społeczne Gimnazjum nr 99 STO:

Czesne – 1270 zł
    Obiady – 210 zł

Przypominamy, że na drugie i kolejne dzieci przysługuje zniżka 100 zł.

Termin płatności mija 8 marca 2019 roku. Prosimy o terminowe regulowanie opłat.

Podziękowanie

Podziękowanie dla klas 4-6 za przeprowadzenie akcji charytatywnej „Polacy, Polakom na kresach”.

Budżet Partycypacyjny

Informujemy że głosowanie na projekty z budżetu partycypacyjnego w holu przed wejściem głównym w dniach 14-15.02 i 18.02

WARSZTATY ODWOŁANE. PILNE!!!

Informujemy, że z powodu choroby Pani Anny Barańskiej-Sadoch warsztaty dla Rodziców klas I w dniu 13.02.2019 są odwołane. O nowym termie zostaną Państwo poinformowani drogą mailową.

Bilety na Koncert Noworoczny

Od środy (13.02) po południu w sekretariacie szkoły oraz w obu świetlicach będzie można zakupić bilety na Koncert Noworoczny.
    Zapraszamy!

(12.02) organizatorzy

Spotkanie Rady Przedstawicieli Rodziców

Szanowni Państwo zapraszam na spotkanie, które odbędzie się 19.02 2019 r. (wtorek) o godz. 17.30 w sali klasy 6b.

Ewa Pytlak