Biała Szkoła klasy 1 – 6

Katedra Wychowania Fizycznego zaprasza uczniów klas 1 – 6 na obóz szkoleniowy do Białki Tatrzańskiej w dniach 8 – 13 grudnia.

Cena: 1260 zł + karnety (ok. 300 zł).

Wpłata: do 15 listopada na konto Szkoły z dopiskiem ‘obóz zimowy’ (bez kwoty na karnety).

Zakwaterowanie:

Dom Wypoczynkowy U SOROSA, ul. Środkowa 57, 34-405 Białka Tatrzańska.

Wyżywienie: 3 posiłki dziennie

W programie:

• osiem dwugodzinnych jednostek treningowych
  • szkolenie snowboardowe dla początkujących i zaawansowanych (od 8. roku życia)
  • nauka i doskonalenie jazdy na nartach biegowych (zależy od warunków pogodowych)
  • doskonalenie jazdy na nartach.

Co zabrać:

• legitymację szkolną
  • kask, kurtkę, spodnie i rękawice narciarskie, gogle, narty lub snowboard
  • ubranie adekwatne do pory roku
  • krem z filtrem (zimowy), kosmetyki i ręczniki
  • pieniądze na karnety, kieszonkowe
  • kąpielówki/kostium kąpielowy (dla chętnych wieczorne wyjście do Term Białka).

Transport: autobus na cały pobyt.

Wyjazd: 8 grudnia (niedziela) – zbiórka o godz. 10.00, parking przy Amfiteatrze w Parku Górczewska, wjazd ul. Raginisa.

Powrót: 13 grudnia (piątek) – w godz. 17.00 – 18.00, parking przed Szkołą.

Uwaga!

Rezerwacja miejsca dla dziecka następuje po uzyskaniu zgody od wychowawcy i po dokonaniu terminowej wpłaty.

Minimalna liczba uczestników to 16 osób. W przypadku niezebrania grupy wyjazd zostanie odwołany.

Uczestnictwo w „białej szkole” daje prawo startu w Zimowych Igrzyskach Szkół Niepublicznych.

Filip Wojewoda (603 779 862)

(17.10.2019)