Aktualności

  • XIV OBCHODY DNIA ZIEMI – ODWOŁANE

    XIV OBCHODY DNIA ZIEMI – ODWOŁANE

    Drodzy Nauczyciele, Rodzice, Uczniowie!
    Informujemy, że planowane na 26.04.2019r. XIV Obchody Dnia Ziemi na Bemowie pod hasłem „Z biegiem rzeki, czyli o Wiśle w Parkofrajdzie” nie odbędą się!

    Nie wyobrażamy sobie tej imprezy bez udziału nauczycieli bemowskich szkół i przedszkoli, którzy od wielu lat towarzyszą nam w obchodach Dni Ziemi, a obecnie uczestniczą w akcji strajkowej. Przygotowania do imprezy były mocno zaawansowane.Do gry i festynu zgłosiło się około 800 uczniów. Udział w imprezie potwierdzali pracownicy i wolontariusze: Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji, Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, Policji Rzecznej, Straży Miejskiej, Biura Turystycznego „Kliwer”.
    Patron medialny naszej imprezy – „National Geographic Kids” zamieścił informację o tym wydarzeniu w najnowszym wydaniu swojego czasopisma.
    Dziękujemy rodzicom, którzy jak co roku nas nie zawiedli i hojnie znosili gadżety, które miały uatrakcyjnić imprezę.
    Mamy nadzieję, że tak szeroko zakrojone przygotowania i zaangażowanie nauczycieli, uczniów i rodziców nie pójdą na marne i impreza odbędzie się w innym terminie.

    Organizatorzy

  • Opłaty za szkołę

    Zapraszamy do regulowania opłat za szkołę za maj 2019:

    Szkoła Podstawowa nr 24 STO:

    Czesne w klasach Oa, Ob – 1590 zł
    Czesne w klasach 1-8 – 1370 zł
    Obiady – 150 zł

    Społeczne Gimnazjum nr 99 STO:

    Czesne – 1270 zł
    Obiady – 150 zł

    Przypominamy, że na drugie i kolejne dzieci przysługuje zniżka 100 zł.

    Termin płatności mija 8 maja 2019 roku. Prosimy o terminowe regulowanie opłat.

  • Opłaty za Zieloną Szkołę

    Opłaty za Zieloną Szkołę

    Utrzymujemy obowiązującą od kilku lat zasadę, że jednorazowa wpłata należności, tym razem w terminie do 29 marca, wiąże się ze zniżką. 

    W przypadku, gdy ktoś zdecyduje się na wpłatę w ratach, pierwsza rata wynosi 300 złotych i powinna być wniesiona również do 29 marca, zaś druga rata, zależna od miejsca Zielonej Szkoły, powinna wpłynąć na konto szkoły do 30 kwietnia. Ponadto podtrzymujemy zasadę, że opłata opóźniona (w stosunku do terminu drugiej raty) jest wyższa, w tym roku o 10 złotych.  Informacja o wysokości opłat za Zieloną Szkołę została Państwu przedstawiona w e’mailu od Dyrektora szkoły.

  • Zielona Szkoła gimnazjum i klasy 7-8

    Zielona Szkoła gimnazjum i klasy 7-8

    Klasy 7-8 oraz gimnazjaliści pojadą do Rewala na Pomorzu Zachodnim. Pobyt potrwa 6 dni – od 19 do 24 maja

    Grupa będzie zakwaterowana w dwóch sąsiadujących ze sobą ośrodkach: „Tesarz”, ul. Słonecznikowa 1 oraz „Bazylak”, ul. Dworcowa 25. Program będzie realizowany wspólnie.

  • 42. Konkurs Recytatorski Warszawska Syrenka

    42. Konkurs Recytatorski Warszawska Syrenka

    We wtorek 19 marca 2019r. odbyły się eliminacje dzielnicowe 42. Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka.

    Naszą szkołę reprezentowali: Ryszard Skórka z klasy 1b, Maria Ozga z klasy 1c, Jan Mackowiak z klasy 2a, Filip Rygiel z klasy 3a, Aleksandra Kowalak z kasy 3b, Michał Białek z klasy 4a, Gabriela Kocjan z klasy 6b, Pola Kunsztowicz z klasy 6b, Bartosz Imielski z klasy 6b, Jagoda Józefowicz z klasy 8c.

    Z przyjemnością informujemy, że Aleksandra Kowalak z klasy 3b oraz Bartosz Imielski z klasy 6b otrzymali wyróżnienia. Gratulujemy!

    Anna Jachna i Joanna Piechna – Chrzanowska

    (28.03.2019)

więcej aktualności:

Kalendarium

  • Wydarzenia

    • 3.09 Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/19
    • 6.09 - 7.09 Fotograf w Szkole
    • 10.09 - 14.09 Wyjazd Integracyjny klasy 7SP i 3Gim
    • 10.09 - 14.09 Wyjazdowy kurs EDB dla klas 8SP
    • 11.09 Spotkanie Rady Przedstawicieli Rodziców
    • 17.09 - 18.09 Wycieczka krajoznawcza klas 3ab
    • 18.09 - 21.09 Wycieczka krajoznawcza klas 6
    • 19.09 - 20.09 Wycieczka krajoznawcza klas 2ab
    • 19.09 Wycieczka krajoznawcza klas 0ab 1c
    • 19.09 - 21.09 Wycieczki krajoznawcze klas 4, 5
    • 24.09 - 25.09 Wycieczka krajoznawcza klas 1a,1b
    • 6.10 Zawody rowerowe MTB w Parkofrajdzie
    • 7.10 Biegi przełajowe w Parkofrajdzie
    • 12.10 Szkolne obchody Święta Edukacji Narodowej
    • 16.10 Dzień otwarty dla rodziców klas 7-3Gim
    • 20.10 Rajd Rodzinny
    • 22.10 - 26.10 I tydzień paszportowy / tydzień zaliczeń
    • 30.10 Rada Pedagogiczna klas 0-6
    • 31.10 I Wszechnica Szkolna
    • 1.11 Dzień Wszystkich Świętych – dzień wolny od zajęć szkolnych
    • 2.11 Dzień wolny od zajęć szkolnych
    • 6.11 (godz. 17:00 - 19:00) Dzień otwarty dla rodziców klas 0-6
    • 9.11 Szkolne obchody Święta Niepodległości
    • 14.11 Rada klasyfikacyjna 1 trymestr GIM
    • 20.11 Klasowe zebrania rodziców klas 3Gim
    • 28.11 Dzień Języków Obcych
    • 2.12 - 7.12 „Biała szkoła” SP
    • 10.12 II Wszechnica Szkolna
    • 10.12 - 14.12 „Biała szkoła” 7-8 SP i GIM
    • 11.12 Dzień otwarty dla rodziców wszystkich klas
    • 22.12 - 1.01 Przerwa świąteczna
    • 7.01 - 11.01 II tydzień paszportowy / tydzień zaliczeń
    • 8.01 Rada Pedagogiczna – planowanie z SU
    • 15.01 Rada pedagogiczna – klasyfikacyjna SP
    • 15.01 Rada klasyfikacyjna II trymestr + semestr KLASY 7-8 SP + Gim
    • 22.01 Zebrania semestralne rodziców wszystkich klas
    • 28.01 - 10.02 Ferie zimowe
    • 22.02 Koncert Noworoczny
    • 23.02 Bal Gimnazjalny
    • 16.03 Sejmik Szkolny
    • 18.03 - 22.03 III tydzień paszportowy/tydzień zaliczeń
    • 19.03 Dzień otwarty lub zebrania z rodzicami KLASY 7-8 SP + Gim
    • 26.03 III Wszechnica szkolna
    • 26.03 Dzień otwarty dla rodziców KLASY 0-6 SP
    • 10.04 Egzamin humanistyczny GIM
    • 11.04 Egzamin matematyczny i przyrodniczy GIM
    • 12.04 Egzamin z języka obcego GIM
    • 15.04 Egzamin z języka polskiego 8 SP
    • 16.04 Egzamin z matematyki 8 SP
    • 17.04 Egzamin z języka obcego 8 SP
    • 18.04 - 23.04 Wiosenna przerwa świąteczna
    • 26.04 Dzielnicowe obchody Dnia Ziemi
    • 27.04 Rajd Rodzinny
    • 30.04 Szkole obchody Święta Konstytucji
    • 1.05 - 5.05 Dni wolne od zajęć szkolnych
    • 11.05 Zawody Rowerowe MTB w Parkofrajdzie
    • 14.05 Klasowe zebrania rodziców KLASY 0-6 SP
    • 14.05 Klasowe zebrania rodziców KLASY 7-8 SP +Gim
    • 19.05 - 24.05 Zielona Szkoła 4-6
    • 19.05 - 24.05 Zielona Szkoła 7-8 i 3 Gim
    • 20.05 - 24.05 Zielona Szkoła 1-3
    • 21.05 - 24.05 Zielona Szkoła 0, 1c
    • 27.05 - 31.05 IV tydzień paszportowy/tydzień zaliczeń
    • 31.05 Zawody pływackie
    • 3.06 Rada pedagogiczna – klasyfikacyjna KLASY 7-8 SP+GIM
    • 4.06 Rada pedagogiczna – klasyfikacyjna KLASY 0-6 SP
    • 5.06 Szkolna gra z okazji Dnia Dziecka
    • 8.06 Święto Szkoły
    • 18.06 Uroczyste pożegnanie klas trzecich GIM
    • 19.06 Uroczyste pożegnanie klas ósmych
    • 19.06 Uroczyste zakończenie roku szkolnego