Aktualności

  • Wakacyjne porządki

    Wakacyjne porządki

    Przypominamy, że należy zabrać wszystkie rzeczy dzieci z półek oraz z szatni. Prosimy również o przejrzenie kącika rzeczy znalezionych.

    We wtorek 27 czerwca ok. godz. 11:00 rzeczy pozostawione w szkole zostaną przekazane do Caritasu.

     

    Wychowawcy

  • Opieka świetlicowa w piątek 23 czerwca

    Opieka świetlicowa w piątek 23 czerwca

    Uczniowie Szkoły Podstawowej mogą skorzystać z opieki świetlicowej w dniu 23 czerwca, w godzinach od 7.15 do 18.00.

    Zapisy prosimy kierować do poniedziałku (19 czerwca) pocztą elektroniczną na adres sekretariat@sp24sto.edu.pl, z podaniem imienia i nazwiska dziecka oraz orientacyjnego zakresu godzin, w jakich tego dnia będzie przebywać w szkole.

     

    Wychowawcy

  • Piłka nożna

    Piłka nożna

    Rozpędzona maszyna do wygrywania nie zwalnia. Nasi chłopcy zdobyli pierwsze miejsce w silnie obsadzonym turnieju dla szkół niepublicznych. Smaczku zwycięstwu dodaje fakt, że każda z ośmiu drużyn reprezentowała inną dzielnicę Warszawy.

    Skład reprezentacji: Marceli Woroszył, Bartek Białek, Tomek Dąbrowski, Mateusz Ignatowicz, Kacper Radzewicz, Michał Sadrzak, Filip Ciećwierz, Michał Chrabałowski i Kacper Karpiński.

    Gratulacje!

     

    Damian Białek, Filip Wojewoda (13.06.2017)

  • Zakończenie roku szkolnego w gimnazjum

    Zakończenie roku szkolnego w gimnazjum

    Serdecznie zapraszamy na uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 w Gimnazjum.

    Klasy 3 w czwartek 22 czerwca 2017 r. o godzinie 18:00.

    Klasy 1 -2 w piątek 23 czerwca 2017 r. o godzinie 9:00.

    Wychowawcy
  • Zakończenie roku szkolnego w szkole podstawowej

    Zakończenie roku szkolnego w szkole podstawowej

    Serdecznie zapraszamy na uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017, które dla uczniów Szkoły Podstawowej odbędzie się w czwartek 22 czerwca 2017 r.

    Klasy 0a i 0b o godzinie 15:00.

    Klasy 1 – 3 o godzinie 16:00.

    Klasy 4 – 6 o godzinie 17:00.

    Wychowawcy

więcej aktualności:

Kalendarium

  • Wydarzenia

    • 1.09 (godz. 08:15) Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego klas 0ab i 1b
    • 1.09 (godz. 09:00) Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego klas 1a, 2a (dawna kl.c), 2b, 3a, 3b, 3c
    • 1.09 (godz. 10:00) Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego klas 4-6
    • 1.09 (godz. 11:00) Rozpoczęcie roku szkolnego w gimnazjum.
    • 1.09 (godz. 17:00 - 19:30) Zebranie rodziców gimnazjum
    • 1.09 (godz. 17:00) Zebrania rodziców klas 1a, 2a, 2b, 3a, 3b, 3c
    • 5.09 - 9.09 Wyjazd integracyjny oraz EdB gimnazjum
    • 6.09 (godz. 17:00) Zebrania rodziców klas 4-6
    • 13.09 (godz. 18:00 - 19:30) Spotkanie Rady Przedstawicieli Rodziców
    • 17.09 (godz. 10:00 - 14:00) Zawody rowerowe w Parkofrajdzie
    • 4.10 (godz. 17:00 - 19:00) Spotkanie informacyjne n/t rekrutacji do klas „0” 2017/2018
    • 8.10 Biegi przełajowe w Parkofrajdzie
    • 15.10 Rajd Rodzinny
    • 19.10 (godz. 17:00 - 19:00) Dzień otwarty dla rodziców w Gimnazjum
    • 26.10 (godz. 20:00) Ponowna rekrutacja do klas „0” na rok szkolny 2017/18
    • 31.10 Dzień wolny od zajęć dydaktycznych
    • 1.11 Dzień Wszystkich Świętych – dzień wolny od zajęć szkolnych
    • 8.11 Dzień otwarty dla rodziców w Szkole Podstawowej
    • 10.11 Szkolne obchody Święta Niepodległości
    • 11.11 Święto Niepodległości – dzień wolny od zajęć
    • 30.11 Rada pedagogiczna – klasyfikacyjna w Gimnazjum
    • 6.12 (godz. 17:30 - 19:00) Spotkanie Rady Przedstawicieli Rodziców
    • 7.12 Podsumowanie trymestru w Gimnazjum – zebrania rodziców
    • 12.12 - 16.12 „Biała Szkoła”
    • 13.12 Dzień otwarty dla rodziców w Szkole Podstawowej
    • 23.12 - 1.01 Przerwa świąteczna
    • 6.01 Święto Trzech Króli – dzień wolny od zajęć szkolnych
    • 9.01 - 13.01 Tydzień paszportowy/tydzień zaliczeń
    • 10.01 - 15.01 „Biała Szkoła” – fakultet sportowy
    • 17.01 Rada pedagogiczna – klasyfikacyjna w Szkole Podstawowej
    • 24.01 Semestralne zabrania klasowe w Szkole Podstawowej
    • 1.02 Dzień otwarty w Gimnazjum
    • 3.02 Koncert Noworoczny
    • 4.02 Bal Gimnazjalny
    • 13.02 - 26.02 Ferie zimowe
    • 8.03 Rada pedagogiczna – klasyfikacyjna w Gimnazjum
    • 15.03 Podsumowanie trymestru w Gimnazjum – zebrania rodziców o 17.30
    • 17.03 (godz. 13:10 - 15:00) Piątek projektowy
    • 19.03 - 24.03 Warsztaty językowe w Madrycie
    • 20.03 - 24.03 Warsztaty językowe w Wiedniu
    • 24.03 (godz. 13:10 - 15:30) Piątek kulturalny (kino)
    • 31.03 (godz. 13:10 - 15:00) Piątek z wychowawcą
    • 3.04 - 7.04 Tydzień paszportowy/tydzień zaliczeń
    • 4.04 - 5.04 Otwarcie sezonu w Rudawce
    • 11.04 Dzień otwarty dla rodziców w Szkole Podstawowej
    • 13.04 - 18.04 Wiosenna przerwa świąteczna
    • 19.04 - 21.04 Egzamin gimnazjalny
    • 21.04 Dzielnicowe obchody Dnia Ziemi na Bemowie – gra terenowa i festyn
    • 22.04 Rajd Rodzinny
    • 26.04 - 28.04 Warsztaty ornitologiczne – Radzyń Podlaski
    • 28.04 Szkolne obchody Święta Konstytucji
    • 30.04 - 3.05 Wyprawa Klubu Pytolotników Pomorze Zachodnie
    • 10.05 - 12.05 Wyjazd programu STOmenius do Jeleniej Góry
    • 11.05 - 13.05 Fakultet rowerowy Szlakiem Orlich Gniazd (Jura)
    • 12.05 - 13.05 Wyprawa Klubu Pytolotników Dolny Śląsk
    • 12.05 (godz. 13:10 - 15:00) Piątek porządkowy
    • 16.05 Klasowe zebrania rodziców w Szkole Podstawowej
    • 17.05 Dzień otwarty dla rodziców w Gimnazjum
    • 19.05 (godz. 13:10 - 15:00) Piątek projektowy
    • 21.05 Zawody rowerowe MTB w Parkofrajdzie
    • 23.05 (godz. 18:00 - 20:00) Spotkanie RPR
    • 26.05 Mistrzostwa Szkoły w pływaniu
    • 26.05 (godz. 13:10 - 15:00) Konsultacje przedmiotowe
    • 28.05 - 2.06 „Zielona Szkoła” klas 4-6
    • 28.05 - 2.06 „Zielona Szkoła” klas 1-3 GIM
    • 29.05 - 2.06 „Zielona Szkoła” klas 1a-3 SP
    • 30.05 - 2.06 „Zielona Szkoła” klas 0ab i 1b
    • 5.06 - 9.06 Tydzień paszportowy/tydzień zaliczeń
    • 6.06 Obchody Dnia Dziecka – gra szkolna
    • 6.06 (godz. 17:00 - 19:00) Zebranie rodziców klas „0” rok 2017/18
    • 7.06 - 9.06 Warsztaty geologiczne w Górach Świętokrzyskich
    • 7.06 (godz. 17:00 - 19:00) Zebranie rodziców kl. 4d (2017/18)
    • 8.06 (godz. 18:00 - 19:30) Zebranie rodziców klas 7. (2017/18)
    • 9.06 (godz. 13:10 - 15:30) Piątek projektowy
    • 10.06 Święto Szkoły
    • 12.06 Rada pedagogiczna – klasyfikacyjna w Gimnazjum
    • 13.06 Rada pedagogiczna – klasyfikacyjna w Szkole Podstawowej
    • 13.06 (godz. 17:15 - 18:45) Zebranie rodziców klas 3a i 3b
    • 13.06 (godz. 18:45 - 20:00) Zebranie rodziców klasy 3c
    • 14.06 - 17.06 Fakultet kajakowy Rospuda
    • 15.06 - 18.06 Kurs przewodnicki w Rudawce
    • 15.06 Boże Ciało – dzień wolny od zajęć
    • 16.06 Dzień wolny od zajęć
    • 22.06 Uroczyste pożegnanie klas trzecich Gimnazjum
    • 22.06 Uroczyste zakończenie roku szkolnego