XIV OBCHODY DNIA ZIEMI – ODWOŁANE

Informujemy, że planowane na 26.04.2019r. XIV Obchody Dnia Ziemi na Bemowie pod hasłem „Z biegiem rzeki, czyli o Wiśle w Parkofrajdzie” nie odbędą się!

Nie wyobrażamy sobie tej imprezy bez udziału nauczycieli bemowskich szkół i przedszkoli, którzy od wielu lat towarzyszą nam w obchodach Dni Ziemi, a obecnie uczestniczą w akcji strajkowej. Przygotowania do imprezy były mocno zaawansowane.Do gry i festynu zgłosiło się około 800 uczniów. Udział w imprezie potwierdzali pracownicy i wolontariusze: Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji, Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, Policji Rzecznej, Straży Miejskiej, Biura Turystycznego „Kliwer”.
Patron medialny naszej imprezy – „National Geographic Kids” zamieścił informację o tym wydarzeniu w najnowszym wydaniu swojego czasopisma.
Dziękujemy rodzicom, którzy jak co roku nas nie zawiedli i hojnie znosili gadżety, które miały uatrakcyjnić imprezę.
Mamy nadzieję, że tak szeroko zakrojone przygotowania i zaangażowanie nauczycieli, uczniów i rodziców nie pójdą na marne i impreza odbędzie się w innym terminie.