Świąteczne życzenia dla STO na Bemowie

Szanowni Państwo!

Pomimo nadzwyczajnych okoliczności chcielibyśmy poczuć świąteczny nastrój, dlatego zachęcamy do składania muzycznych życzeń.

Będą one umieszczane na stronie szkoły oraz na szkolnym facebooku, aby mogły trafić do szerszego grona odbiorców i umilić nam wszystkim ten niezwykły grudniowy czas.

Muzyczną kartkę z życzeniami, w formie śpiewanej lub instrumentalnej, można wykonać zarówno rodzinnie, jak i indywidualnie (uczeń lub rodzic). Nagranie nie powinno przekraczać 40 sekund. Pliki zatytułowane imieniem i nazwiskiem autorów (np. Jan_Kowalski lub rodzina_Kowalskich) można umieszczać na chmurze OneDrive: MUZYCZNA KARTKA . Każda rodzina może przesłać 1 nagranie.

Zaczarujmy się dobrym słowem i dźwiękiem! Liczymy na pomysły rodziców oraz uczniów ze szkoły podstawowej i liceum.

W razie dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu: anna.siembor@stonabemowie.edu.pl.

Szanowni Państwo!

Zapraszamy uczniów szkoły podstawowej (również tych, którzy swoje prace przygotowują na lekcji z panią Kornelią) oraz liceum do udziału w akcji „Kartka plastyczna z dobrym słowem na Święta”. Będzie to doskonała okazja, aby w ciekawy sposób złożyć życzenia społeczności STO. Kartkę można wykonać dowolną techniką. Inspiracje i pomoce znajdują się tutaj: Kartka plastyczna – inspiracje .

Fotografie prac podpisane imieniem i nazwiskiem oraz klasą (np. Jan_Kowalski_2a) należy umieszczać na chmurze OneDrive: kartka plastyczna – prace .

Prace pojawią się na szkolnej stronie oraz facebooku.

Zachęcamy do udziału!

W imieniu organizatorów