Rozstrzygnięcie konkursu rodzinnego „Ozdoba choinkowa”

Z radością informujemy, iż został rozstrzygnięty rodzinny konkurs „Ozdoba choinkowa”.

W konkursie wzięło udział 36 uczniów i uczennic. Konkursowe jury przyznało następujące miejsca: I miejsce – Milena i Miłosz Szeliga z kl. 2b, II miejsce – Kajetan Ambroziak z kl. 1b, III miejsce – Antek Żyłkowski z kl. 3c. Ponadto wyróżnienia otrzymali następujący uczniowie: Zosia Marczak z kl. 3a, Zosia Wołyniak z kl. 1b, Hania Sobka z kl. 1a, Iwo Krawczyk z kl. 1b. Szczególne podziękowania i uznanie należą się również pozostałym uczestnikom konkursu, którzy w gronie rodzinnym podtrzymują tradycję wykonywania ozdób choinkowych. Z dumą oznajmiamy, iż są to następujący uczniowie: Natalia Ślęzak z kl. 0a, Michalina Kożuszek z kl. 2a, Tosia Zbrzeźniak-Kapis z kl. 0a, Robert Szczurko z kl. 1b, Alicja Potocka z kl. 1a, Inka Gajda z kl. 1b, Beniamin Lisowski z kl. 0b, Tosia Chrabałowska z kl. 3c, Gaja Gadomska z kl. 2a, Alena Chodzińska z kl. 0b, Tymon Czernik z kl. 1b, Michalina Stefańska z kl. 3c, Tymon Stefański z kl.1b, Antek Machalski z kl. 1a, Ola Kowalak z kl. 1b, Matylda Majchrzak z kl. 0b, Maja Ożadowicz z kl. 1b, Adam Polański z kl. 0a, Antek Sorota z kl. 0a, Nina Kozłowska z kl. 2a, Maciek Marczak z kl. 0b, Paulina Kamińska z kl. 0a, Marcin Milewski z kl. 2a, Antek Kocel z kl. 0b, Ania Koźmińska z kl. 0b, Ania Osińska z kl. 3a, Marysia Patyk z kl. 0a, Franek Sobański z kl. 0b.

(18.12) Dagmara Zahuta, Katarzyna Wądrzyk