Rozstrzygnięcie Konkursu Rodzinnego „Baranek wielkanocny”

Z radością informujemy, iż pomimo nadzwyczajnych okoliczności podtrzymaliśmy szkolną tradycję i przeprowadziliśmy rodzinny konkurs świąteczny.

Tym razem był to „Baranek wielkanocny” wykonany w formie płaskiej lub przestrzennej, który został zaprezentowany na zdjęciach.

Do konkursu zgłoszono 11 wyjątkowych prac, sporządzonych z różnorodnych materiałów, takich jak glina, wata, klocki lego, gazety, rolki tekturowe, włóczka, patyczki i płatki kosmetyczne, kamienie, filc oraz paski papieru.

Konkursowe jury przyznało następujące miejsca: I miejsce – Michalinka Jasińska z kl. 1c, II miejsce – Ala Piekutowska z kl. 3b, III miejsce – Zuzia Żołnowska z kl. 1c. Natomiast wyróżnienia otrzymały następujące uczennice: Kalina Kowalczyk z kl. 1a, Pola Zalewska z kl. 1a, Weronika Zawiślińska z kl. 2a, Zosia Sobańska z kl. 1b, Zuzia Marczak z kl. 2b, Michalina Sowa z kl. 0a oraz uczeń Maks Mizera z kl. 2a.

Nagrody i dyplomy zostaną wręczone po powrocie do Szkoły.

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzinom za udział w konkursie i gratulujemy inwencji twórczej.

(8.04.2020)

Dagmara Zahuta, Katarzyna Wądrzyk, Barbara Sowa