Rekrutacja 2020/2021 SP

Uprzejmie zapraszamy wszystkich zainteresowanych rodziców na spotkanie informacyjne dotyczące zapisów dzieci do Szkoły Podstawowej nr 24 STO w roku szkolnym 2020-2021.

Planowane jest utworzenie dwóch oddziałów: nowej klasy pierwszej dla dzieci urodzonych w roku 2013 oraz „zerówki” dla dzieci z rocznika 2014. Zebranie, które odbędzie się 22 października br. o godzinie 17.00 w lokalu Szkoły, poprzedzi rozpoczęcie zapisów. Przed tym terminem powinny złożyć podania wszystkie osoby mające prawo do preferencji przy przyjęciu dziecka do Szkoły: rodzice dotychczasowych uczniów i absolwentów STO na Bemowie, absolwenci naszych szkół oraz pracujący w nich nauczyciele. Na tej podstawie podczas zebrania poinformujemy wszystkich zainteresowanych, ile miejsc pozostaniee dla dzieci z rodzin niezwiązanych wcześniej ze Szkołą.

Jarosław Pytlak

7.10.2019