Konkurs „Życzenia dla Ziemi” rozstrzygnięty!

Dziś, 22 kwietnia, obchodzimy Światowy Dzień Ziemi. Czy wiecie, że jest to największe święto ekologiczne obchodzone od 1970 roku? Celem święta jest promowanie proekologicznych postaw w społeczeństwie oraz budowanie wspólnej odpowiedzialności za Ziemię.

Z ogromną radością zamieszczamy listę zwycięzców naszego szkolnego konkursu oraz pięknie oprawione życzenia Uczniów dla naszej ukochanej Planety!

Za ten apel płynący w świat, Ziemia będzie Wam na pewno wdzięczna!

Oto lista zwycięzców:

1 miejsce – Weronika Zawiślińska 3a

2 miejsce – Ewa Gefrerer 0a

3 miejsce – Julian Kuca 1a

Nagroda specjalna – Alicja Kulpa 1a

Wyróżnienia – Filip Milewski 0a, Michalina Sowa 1a, Alicja O’Connor 1a, Ula Plichta 1b, Nina Malinowska 1b, Michał Wolany 1b, Helena Makowska 3b, Michał Kopania 3c

1 miejsce – Hanna Lewandowska 4a, Oliwia Gałaj 6a

2 miejsce – Nicole Chiarini 6b

3 miejsce – Aleksandra Kowalak 5b, Tymon Czernik 5b

Wyróżnienia – Jan Mackowiak 4a, Anna Koźmińska 4b, Antonina Sitarska 5c, Marcin Milewski 6a

1 miejsce – Julia Pakieła 7d

Gratulujemy i bardzo dziękujemy za udział w konkursie! Nagrody oraz pamiątkowe dyplomy wręczymy Wam podczas spotkania w szkole. Mamy nadzieję, że to już niedługo!