Konkurs Rodzinny „Danie na 30-lecie Szkoły”

W związku z obchodami trzydziestej rocznicy działalności naszej  Szkoły, serdecznie zapraszamy uczniów i uczennice klas 0-3 do wzięcia udziału w rodzinnym konkursie „Danie na 30-lecie Szkoły”.

Konkurs zostanie przeprowadzony w dwóch kategoriach:

• danie wytrawne,
  • danie słodkie.

Uczestnicy konkursu, we współpracy z rodziną, przygotowują danie w jednej wybranej kategorii. Konkursowe specjały wraz z wizytówką (nazwa potrawy, imię i nazwisko dziecka, klasa) oraz przepisem prosimy dostarczyć komisji w dniu 21 października br., w godzinach od 8.15 do 9.00 do świetlicy na drugim piętrze.

Uprzejmie prosimy również o przesłanie przepisu drogą elektroniczną na adres: dagmara.zahuta@sp24sto.edu.pl

O zwycięstwie w poszczególnych kategoriach zdecyduje komisja konkursowa, która weźmie pod uwagę smak i wrażenie wizualne przyrządzonego dania. Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy, a laureaci konkursu nagrody.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!

(01.10.2019 r.) Dagmara Zahuta, Małgorzata Cieślak, Justyna Olejnik, Ewa Pytlak