Konferencja programowa Szkoły

Szanowni Rodzice! Niezależnie od zbierania podpisów pod wnioskiem o przeprowadzenie referendum szkolnego, myślimy już w szkole o jak najlepszym przygotowaniu się do reformy.

Choć niechciana, stanowi ona doskonałą okazję, by dokonać swoistego remanentu różnych rozwiązań programowych i  organizacyjnych, obowiązujących dotąd w naszym Zespole Szkół.

Mając w pamięci bardzo dobre doświadczenie z roku 2012  – wspólnej pracy rodziców i nauczycieli nad wypracowaniem strategii rozwoju szkoły, pragniemy i tym razem zaprosić chętne osoby z grona rodziców do wspólnej z nauczycielami refleksji na temat działalności szkoły. Proponujemy Państwu udział w wewnętrznej konferencji programowej, która odbędzie się w naszej Szkole 1 kwietnia br. (sobota) w godzinach od 11.00 do 16.00. Prace nad programem, czyli wyznaczeniem obszarów, które warto przedyskutować w celu wypracowania rekomendacji na przyszłość – właśnie trwają i potrwają pewnie do końca tego tygodnia. Już teraz jednak zwracam się do Państwa zaproszeniem do udziału w imprezie.

Osoby zainteresowane proszone są o przysłanie wstępnych deklaracji udziału w konferencji. Wszyscy zgłoszeni otrzymają listę planowanych tematów dyskusji i będą mogli wskazać, w których omawianiu chcieliby uczestniczyć. Jesteśmy również otwarci na propozycje tematów zgłaszane przez rodziców, więc jeśli ktoś ma przemyślenia w tym zakresie, bardzo proszę o ich zasygnalizowanie wraz ze zgłoszeniem.

Gorąco zapraszam i czekam na wstępne zgłoszenia pocztą elektroniczną na adres pytlak@pytlak.com.pl.

Pozdrawiam,

Jarosław Pytlak