„Anioł Bożego Narodzenia” – Konkurs Rodzinny

Serdecznie zapraszamy uczniów i uczennice klas 0-3 oraz ich rodziców do wzięcia udziału w konkursie rodzinnym „Anioł Bożego Narodzenia”.

Uczestnicy konkursu, w gronie rodzinnym, wykonują pracę w jednej wybranej kategorii:

• Anioł Bożego Narodzenia 2D – praca nie większa niż format A3;
  • Anioł Bożego Narodzenia 3D – praca o wysokości do 30 cm.

Zarówno technika, jak i materiały do wykonania pracy konkursowej są dowolne.

Pracę Anioł Bożego Narodzenia wraz z wizytówką, czyli informacją zawierającą imię i nazwisko ucznia/uczennicy oraz klasę należy dostarczyć do Świetlicy Pierwszaka w dniu 17 grudnia br., w godzinach od 8.15 do 9.00.

Zgłoszone do konkursu prace oceniane będą przez komisję, która weźmie pod uwagę następujące kryteria: ogólny wyraz artystyczny, nawiązanie do tradycji, estetykę, wkład pracy.

Laureaci konkursu zostaną nagrodzeni, a wszyscy uczestnicy otrzymają  pamiątkowe dyplomy.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!

(28.11.2018 r.) Dagmara Zahuta, Katarzyna Wądrzyk